00187065 Burkert - angle seat piston valve pneumatic stainless steel NC G1/2"
angle seat piston valve pneumatic stainless steel NC G1/2"
€290.12 ex. vat
Product specs
| Specification | Value |
|---|---|
| Piloot druk | min 5,5 bar - max 10 bar |
| Doorlaat (mm) | 15,0 |
| Media temp. °C | -10°C / 180°C |
| Materiaal dichting | PTFE |
| Omgeving temp. °C | 60°C |
| Materiaal (behuizing) | RVS |
| Werkdruk maximaal (bar) | 25 |
| Werkdruk minimaal (bar) | 0 |