00136872 Burkert - 3/2 valve NC DN4 Flange 24VDC
3/2 valve NC DN4 Flange 24VDC
€104.08 ex. vat
Product specs
| Specification | Value |
|---|---|
| Flow | 300,0 |
| Spanning | 24V DC |
| Aansluiting 2 | - |
| Doorlaat (mm) | 4,0 |
| Media temp. °C | -10°C / 60°C |
| Materiaal dichting | NBR |
| Omgeving temp. °C | 50°C |
| Materiaal (behuizing) | PA Polyamide |
| Werkdruk maximaal (bar) | 10 |
| Werkdruk minimaal (bar) | 2 |