00134635 Burkert - 4/2 valve flange G1/8' 24Vdc
4/2 valve flange G1/8' 24Vdc
€153.51 ex. vat
Product specs
| Specification | Value |
|---|---|
| Flow | 200,0 |
| Spanning | 24V DC |
| Aansluiting 2 | G1/8" |
| Doorlaat (mm) | 3,0 |
| Media temp. °C | -10°C / 60°C |
| Materiaal dichting | NBR |
| Omgeving temp. °C | 50°C |
| Materiaal (behuizing) | PA Polyamide |
| Werkdruk maximaal (bar) | 10 |
| Werkdruk minimaal (bar) | 2,5 |